Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Oxford: Opravy a údržba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Oxford: Opravy a údržba

  • Zveřejněno
    04/11/2020
  • Lhůta
    14/12/2020
  • Otevírání nabídek
    14/12/2020
  • Udělení zakázky
    25/01/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
UK Research and Innovation
Místo plnění
NUTS code: UKJ14 Oxfordshire
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKJ14 Oxfordshire
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50000000 Opravy a údržba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,400,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,331,904.43 GBP
Číslo nabídky
UKRI-1028
Popis

UKRI, Science and Technology Facilities Council (STFC) is an independent, non-departmental public body of the Department for Business, Energy and Industrial Strategy (BEIS).
STFC have facilities at three main sites;
(a) The Rutherford Appleton Laboratory in Oxfordshire (RAL).
(b) The STFC Chilbolton Observatory in Hampshire.
(c) The Cosener’s House, in Abingdon.
STFC are looking to appoint a contractor to carry out maintenance and services to their Compressed Air Systems.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: UK Research and Innovation
Poštovní adresa: Science and Technology Facilities Council, Rutherford Appleton Laboratory, Harwell
Obec: Oxford
Kód NUTS: UKJ14
PSČ: OX11 0QX
Země: GBR
Hlavní adresa: www.ukri.org
Elektronicky:
https://www.delta-esourcing.com/tenders/UK-title/R37PE58HG6
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/12/2020 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,400,000.00 GBP
Konečná hodnota zakázky
2,331,904.43 GBP
Přidělení zakázky
Úřední název: Activ-Air Automation Ltd
Poštovní adresa: Belmont House, 9 Kimpton Road, Kimpton Industrial Estate
Obec: Sutton
PSČ: SM3 9TE
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.