Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Hertford: Finanční a pojišťovací služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Hertford: Finanční a pojišťovací služby

  • Zveřejněno
    15/12/2018
  • Lhůta
    21/01/2019
  • Otevírání nabídek
    21/01/2019
  • Udělení zakázky
    24/04/2019
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Hertfordshire County Council
Místo plnění
NUTS code: UKH23 Hertfordshire
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKH23 Hertfordshire
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66000000 Finanční a pojišťovací služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
735,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
735,000.00 GBP
Číslo nabídky
HCC1811094
Popis

This is an award notice and this opportunity is now closed. Please see Section V (Award of Contract) for further details.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Hertfordshire County Council
Poštovní adresa: Pegs Lane Hertford
Obec: Hertford
Kód NUTS: UKH23
PSČ: SG13 8DE
Země: GBR
Kontaktní osoba: Zoe Upson
Hlavní adresa: www.hertfordshire.gov.uk
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/01/2019 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
735,000.00 GBP
Konečná hodnota zakázky
735,000.00 GBP
Přidělení zakázky
Úřední název: FSE C.I.C
Poštovní adresa: Riverside House, 4 Meadows Business Park, Station Approach, Blackwater
Obec: Camberley
PSČ: GU17 9AB
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.