Publications Office of the EU
Německo-Lauf: Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Lauf: Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace

  • Zveřejněno
    07/05/2021
  • Lhůta
    02/06/2021
  • Otevírání nabídek
    02/06/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Lauf Bauamt FB5
Místo plnění
NUTS code: DE259 Nürnberger Land
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE259 Nürnberger Land
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45331000 Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2021-5.2-V090
Popis

Generalsanierung Bertleinschule Lauf an der Pegnitz Bauabschnitt 1b – Heizungsinstallation.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/802D950A-B59D-44F4-90A2-6322D8DF4E9D
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/06/2021 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.