Publications Office of the EU
Rekonstrukce výkopů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Rekonstrukce výkopů

  • Zveřejněno
    11/09/2025
  • Lhůta
    17/09/2025
  • Otevírání nabídek
    17/09/2025
  • Udělení zakázky
    04/12/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: HU110 Budapest
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77231000 Služby lesní správy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
EKR001053322025
Popis

Obnova šířky lesních porostů v bezpečnostní zóně vedení vysokého napětí (traťová zařízení) pro zachování provozní bezpečnosti. Získat potřebná povolení a provést stavební práce.

Metoda podání
Elektronicky:
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001053322025
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001053322025
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/09/2025 11:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: M2.1. szerinti szakember szakmai alkalmasságon felüli többlet szakmai tapasztalata (Kbt. 77. § (1) bek. min. 0 - max. 24 hónap)(
Váha (procenta, přesně) : 5
Kritérium:
Typ: quality
Popis: M2.2. szerinti szakember szakmai alkalmasságon felüli többlet szakmai tapasztalata (Kbt. 77. § (1) bek. min. 0 - max. 24 hónap)
Váha (procenta, přesně) : 5
Kritérium:
Typ: quality
Popis: M2.3. szerinti szakember szakmai alkalmasságon felüli többlet szakmai tapasztalata ((Kbt. 77. § (1) bek. min. 0 - max. 36 hónap)
Váha (procenta, přesně) : 5
Kritérium:
Typ: price
Popis: Engedélyeztetési eljárás lefolytatása (nettó Ft/m2)
Váha (procenta, přesně) : 17
Kritérium:
Typ: price
Popis: Bozótírtás (nettó Ft/m2)
Váha (procenta, přesně) : 17
Kritérium:
Typ: price
Popis: Fakitermelés (nettó Ft/m2)
Váha (procenta, přesně) : 17
Kritérium:
Typ: price
Popis: Tuskózás (nettó Ft/m2)
Váha (procenta, přesně) : 17
Kritérium:
Typ: price
Popis: Folyamat lezárása (nettó Ft/m2)
Váha (procenta, přesně) : 17
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: KEFAG Kiskunsági Erdészeti és Faipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Poštovní adresa:
Obec: Kecskemét
PSČ: 6000
Země:
Úřední název: Nemes Bau Plusz Építési, Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Poštovní adresa:
Obec: Sopron
PSČ: 9400
Země:
Úřední název: Pilisi Parkerdő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Poštovní adresa:
Obec: Visegrád
PSČ: 2025
Země:
Úřední název: Zöldterület Kezelő Kertészeti Korlátolt felelősségű társaság
Poštovní adresa:
Obec: Tiszasziget
PSČ: 6756
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.