Publications Office of the EU
uzavření rámcové dohody nazvané Poskytování služeb údržby pronajatých nůžek na stěny vyráběných společností GRENEVIA S.A. pro pobočky společnosti Polska Grupa Górnicza S.A. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

uzavření rámcové dohody nazvané Poskytování služeb údržby pronajatých nůžek na stěny vyráběných společností GRENEVIA S.A. pro pobočky společnosti Polska Grupa Górnicza S.A.

  • Zveřejněno
    06/08/2026
  • Dnes
    03/09/2026
  • Lhůta
    08/09/2026
  • Otevírání nabídek
    08/09/2026
Stav
Zveřejněno
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Polska Grupa Górnicza S.A.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL22A Katowicki
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50530000 Opravy a údržba strojů a zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
702600592
Popis

Podrobný popis předmětu zakázky (dále jen SOPZ) je uveden v Příloze č. 1

Metoda podání
Elektronicky:
https://efo.coig.biz
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://efo.coig.biz
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/09/2026 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.