Publications Office of the EU
Česká republika-Praha: Podpora programového vybavení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česká republika-Praha: Podpora programového vybavení

  • Oznámení výsledků
    20/09/2013
  • Zveřejněno
    19/12/2013
  • Lhůta
    03/02/2014
  • Otevírání nabídek
    03/02/2014
  • Udělení zakázky
    26/03/2014
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Česká republika – Ministerstvo zemědělství
Místo plnění
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72261000 Podpora programového vybavení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
7,700,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
7,622,000.00 CZK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytnutí licenční podpory softwarových produktů platformy Hewlett-Packard „HP Dohledy” a „HP Data Protector” od data podpisu smlouvy do 31.12. 2014. Licenční podpora bude zahrnovat:
— průběžné poskytování programových korekcí (upgrade, update),
— spolupráci techniků ve střediscích HP Response Center (supportní centrum poskytovatele) s IT administrátory MZe,
— poradenství k funkcím a použití software, diagnóze a řešení problémů.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Rowan Legal, advokátní kancelář s.r.o.
Národní registrační číslo: 28468414
Poštovní adresa: Na Pankráci 1683/127
Obec: Praha 4
PSČ: 140 00
Země: CZE
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/02/2014 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
7,700,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
7,622,000.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: UNITEC CS a.s.
Poštovní adresa: Černokostelecká 24
Obec: Praha 10
PSČ: 100 00
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.