Publications Office of the EU
Francie-Clermont-Ferrand: Propan - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Clermont-Ferrand: Propan

  • Zveřejněno
    18/04/2019
  • Lhůta
    24/05/2019
  • Otevírání nabídek
    25/05/2019
  • Udělení zakázky
    30/07/2019
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Direction interdépartementale des routes Massif Central
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09122100 Propan
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
191,897.00 EUR
Číslo nabídky
201904GAZCUVE
Popis

Mise à disposition de moyens de stockage, de fourniture de gaz propane et prestations d'entretien pour 7 sites de la DIR MC.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=425908&orgAcronyme=d4t
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/05/2019 09:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
191,897.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Antargaz-Finagaz
Poštovní adresa:
Obec: Courbevoie
PSČ: 92400
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.