Publications Office of the EU
2237-3 _VgV _Kindergarten Merdingen _Technické plánování Technické vybavení budov HLS - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

2237-3 _VgV _Kindergarten Merdingen _Technické plánování Technické vybavení budov HLS

  • Zveřejněno
    05/03/2026
  • Lhůta
    03/04/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gemeinde Merdingen
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71300000 Technicko-inženýrské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
598,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2237-3_VgV_Kindergarten Merdingen_Fachplanung Technische Gebäudeausrüstung HLS
Popis

Vzhledem k nárůstu počtu studentů na Werkrealschule v posledních letech nelze současný požadavek na prostor ubytovat ve stávajících prostorách hlavní a administrativní budovy. V budoucnu se očekává další nárůst vzhledem k již realizovaným stavebním plochám. V posledních letech již byly stávající specializované místnosti pravidelně upravovány tak, aby bylo možné vytvořit potřebný počet učeben. Rozšíření (složka B.1) má nyní vytvořit prostor pro další učebny a požadované specializované místnosti. Kromě toho jsou plánována opatření na rekonstrukci a renovaci stávající budovy (složka B+C).

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y3WMCTJ
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y3WMCTJ
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
1. Zusammensetzung und Erfahrung des vorgesehenen Projektteams
Odhadovaná hodnota
598,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.