Publications Office of the EU
Nouzová situace pro nábor služby pro nakládání se sanitárním odpadem v zařízeních patřících ministerstvu zdravotnictví Denia. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Nouzová situace pro nábor služby pro nakládání se sanitárním odpadem v zařízeních patřících ministerstvu zdravotnictví Denia.

  • Udělení zakázky
    01/03/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Dirección General de Gestión Económica, Contratación e Infraestructuras de la Conselleria de Sanidad
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES523 Valencia / València
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90520000 Zpracování radioaktivního, toxického, zdravotnického a nebezpečného odpadu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
428,492.75 EUR
Číslo nabídky
239/2024
Popis

Nouzová situace pro nábor služby pro nakládání se sanitárním odpadem v zařízeních patřících ministerstvu zdravotnictví Denia.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Precio.
Váha (procenta, přesně) : 100
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
428,492.75 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SRCL CONSENUR CEE SA
Poštovní adresa:
Obec: Arganda Del Rey - Madrid
PSČ: 28500
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.