Publications Office of the EU
Francie-Le Cannet: Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Le Cannet: Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky

  • Zveřejněno
    02/02/2018
  • Lhůta
    05/03/2018
  • Otevírání nabídek
    06/03/2018
  • Udělení zakázky
    11/06/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Mairie du Cannet
Místo plnění
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55520000 Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
960,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
240,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
MAPA 2018-001
Popis

Il s’agit de prestations de traiteurs relevant de l’article 28 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016 comprenant la fourniture et la livraison de produits alimentaires pour les cocktails, ainsi que tous les repas organisés par la Ville du Cannet dans le cadre de son activité municipale.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Mairie du Cannet
Poštovní adresa: 20 bd Sadi Carnot
Obec: Le Cannet
Kód NUTS: FRL03
PSČ: 06110
Země: FRA
Kontaktní osoba: Service des marchés
Hlavní adresa: www.lecannet.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/03/2018 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.