Publications Office of the EU
Nizozemsko-Haag: Defibrilátor - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Haag: Defibrilátor

  • Zveřejněno
    27/03/2020
  • Lhůta
    26/05/2020
  • Otevírání nabídek
    26/05/2020
  • Udělení zakázky
    23/10/2020
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Ministerie van Defensie
Místo plnění
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33182100 Defibrilátor
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,000,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Deze tender heeft betrekking op de Europese openbare aanbestedingsprocedure inzake de levering van AED's en aanverwante producten en diensten.
Het Ministerie van Defensie heeft bij aanvang van de overeenkomst ongeveer 1 000 000 EUR beschikbaar voor de aanschaf van circa 1 000 AED’s. Het Ministerie van Defensie houdt rekening dat naast de kosten voor de aanschaf van de apparaten er nog circa 20 % extra budget nodig is voor de instandhouding. Het aantal AED’s kan oplopen tot een maximum van 3 500 AED’s indien de omstandigheden daar aanleiding toe geven en er extra budgetten vrijgegeven worden.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ministerie van Defensie
Národní registrační číslo: 27370985
Poštovní adresa: Kalvermarkt 32
Obec: Den Haag
Kód NUTS: NL
PSČ: 2511 CB
Země: NLD
Kontaktní osoba: Koen Veltman
Hlavní adresa: http://www.defensie.nl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/05/2020 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
4,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
4,000,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Fuego Tiel bv
Poštovní adresa:
Obec: Tiel
PSČ:
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.