Publications Office of the EU
Polsko-Siedlce: Autobusy veřejné dopravy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Siedlce: Autobusy veřejné dopravy

  • Zveřejněno
    16/01/2014
  • Lhůta
    03/03/2014
  • Udělení zakázky
    31/03/2014
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: PL92 Mazowiecki regionalny
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34121100 Autobusy veřejné dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,080,000.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,832,680.00 PLN
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt fabrycznie nowych autobusów miejskich niskopodłogowych klasy midi o dlugości do 10,6m przystosowanych do zasilania ekologicznymi biopaliwami, wyposażonych w dodatkowe elementy podnoszące użyteczność transportu publicznego oraz bezpieczeństwo ruchu drogowego, jako element projektu realizowanego w ramach RPO WM 2007–2013 Działanie 5.1 – „Poprawa funkcjonowania transportu miejskiego w Siedlcach - IV etap”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w pkt 2 SIWZ.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,080,000.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
3,832,680.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Konsorcjum firm: LIDER - MAN TRUCK & BUS Polska Sp. z o.o., PARTNER - MAN BUS Sp. z o.o.
Poštovní adresa: LIDER: Wolica, Al. Katowicka 9, PARTNER: Sady, ul. Poznańska 4.
Obec: LIDER: Wolica, PARTNER: Sady
PSČ: LIDER: 05-830 Nadarzyn, PARTNER: 62-080 Tarnowo Podgórne
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.