Publications Office of the EU
Polsko-Boguszów-Gorce: Služby v oblasti lesnictví - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Boguszów-Gorce: Služby v oblasti lesnictví

  • Zveřejněno
    19/10/2020
  • Lhůta
    19/11/2020
  • Otevírání nabídek
    19/11/2020
  • Udělení zakázky
    11/01/2021
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Wałbrzych z siedzibą w Boguszowie-Gorcach
Místo plnění
NUTS code: PL517 Wałbrzyski
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL517 Wałbrzyski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77200000 Služby v oblasti lesnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
9,954,679.32 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
9,555,435.50 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
10
Číslo nabídky
SA.270.23.2020.ACH
Popis

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2020 r., poz. 6 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego oraz podwozu drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wałbrzych w roku 2021.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Skarb Państwa, PGL LP, Nadleśnictwo Wałbrzych z siedzibą w Boguszowie-Gorcach
Poštovní adresa: ul. Miła 2
Obec: Boguszów-Gorce
Kód NUTS: PL517
PSČ: 58-372
Země: POL
Kontaktní osoba: Agnieszka Chlipała
Hlavní adresa: http://www.walbrzych.wroclaw.lasy.gov.pl
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/11/2020 08:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.