Publications Office of the EU
Francie-Chelles: Stavební úklid - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Chelles: Stavební úklid

  • Zveřejněno
    12/10/2016
  • Lhůta
    16/11/2016
  • Otevírání nabídek
    17/11/2016
  • Udělení zakázky
    27/12/2016
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Ville de Chelles
Místo plnění
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90911200 Stavební úklid
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,024,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,799,603.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
2016/S 197-355226
Popis

Entretien ménager des bâtiments communaux, des crèches et des écoles.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ville de Chelles
Poštovní adresa: parc du Souvenir Emile Fouchard
Obec: Chelles
Kód NUTS: FR102
PSČ: 77500
Země: FRA
Kontaktní osoba: Direction de la commande publique
Hlavní adresa: http://www.chelles.fr
Elektronicky:
https://marchespublics-ville-chelles.omnikles.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/11/2016 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.