Publications Office of the EU
Norsko-Oslo: Nepravidelná osobní doprava - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norsko-Oslo: Nepravidelná osobní doprava

  • Zveřejněno
    05/08/2020
  • Lhůta
    07/09/2020
  • Otevírání nabídek
    07/09/2020
  • Udělení zakázky
    12/10/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
OsloMet — storbyuniversitetet
Místo plnění
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Sídlo kupujícího
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60140000 Nepravidelná osobní doprava
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,500,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,500,000.00 NOK
Číslo nabídky
20-03350
Popis

Delivery of passenger transport services with drivers for the university's employees. There will be a need for passenger transport services between study locations and to/from other destinations, mainly in Norway, for events and excursions such as seminars, study visits, activity days, etc.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=aflczjetne&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/09/2020 12:01
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,500,000.00 NOK
Konečná hodnota zakázky
3,500,000.00 NOK
Přidělení zakázky
Úřední název: Unibuss Tur AS
Poštovní adresa: Postboks 210 Alnabru
Obec: Oslo
PSČ: 0614
Země: NOR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.