Publications Office of the EU
Dostawa produktów leczniczych w ramach Programów Lekowych B.56, B. 75, B. 141 FM, B.172 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa produktów leczniczych w ramach Programów Lekowych B.56, B. 75, B. 141 FM, B.172

  • Zveřejněno
    23/07/2025
  • Lhůta
    28/08/2025
  • Otevírání nabídek
    28/08/2025
  • Udělení zakázky
    17/09/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W POZNANIU
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,984,613.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
DZP/155/2025
Popis

Dostawa produktów leczniczych w ramach Programów Lekowych B.56, B. 75, B. 141 FM, B.172

Metoda podání
Elektronicky:
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=cb90c58c-9952-44b8-b89b-8a7a509108da
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=cb90c58c-9952-44b8-b89b-8a7a509108da
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/08/2025 12:05
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.