Publications Office of the EU
Rumunsko-Craiova: Antineoplastika - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Craiova: Antineoplastika

  • Zveřejněno
    07/02/2022
  • Lhůta
    10/03/2022
  • Otevírání nabídek
    10/03/2022
  • Udělení zakázky
    12/04/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
S.C.ONCOLAB S.R.L.
Místo plnění
NUTS code: RO411 Dolj
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO411 Dolj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33652100 Antineoplastika
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
28,846,907.10 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
24,782,793.60 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
23
Číslo nabídky
22599572_2022_PAAPD1337123
Popis

ACHIZITIE MEDICAMENTE ONCOLOGIE
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor cf OUG 107/2017. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor:18

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: S.C.ONCOLAB S.R.L.
Národní registrační číslo: 22599572
Poštovní adresa: Strada: Marasti, nr. 16
Obec: Craiova
Kód NUTS: RO411
PSČ: 200494
Země: ROU
Kontaktní osoba: DAN LUNGULESCU
Hlavní adresa: www.oncolabcraiova.ro
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/03/2022 15:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.