Publications Office of the EU
Francie-Salon-de-Provence: Opravy a údržba protipožárních systémů a hasicích přístrojů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Salon-de-Provence: Opravy a údržba protipožárních systémů a hasicích přístrojů

  • Udělení zakázky
    28/12/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Mairie de Salon-de-Provence
Místo plnění
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50413200 Opravy a údržba protipožárních systémů a hasicích přístrojů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
167,656.40 EUR
Číslo nabídky
18270000
Popis

Le présent accord cadre comprend les opérations de maintenance préventive systématique des extincteurs, couvertes par un forfait annuel, (Mission 1) ainsi que les opérations de maintenance corrective et fourniture éventuelle d'extincteurs neufs en cas de remplacement ou de nouvelles installations (Mission 2), qui feront l'objet de bons de commandes.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
167,656.40 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SARL Mondialfeu
Poštovní adresa: 8 avenue de la Moutte, ZI La Valampe
Obec: Châteauneuf-les-Martigues
PSČ: 13220
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.