Publications Office of the EU
otevřené řízení podle článku 71 legislativního nařízení č. 36/2023, ve znění pozdějších předpisů, a ii) o zadání služby nepřetržité přepravy a využití/recyklace pevného komunálního odpadu EER 20.01.08 (biologicky rozložitelný odpad z kuchyní a jídelen) ve schváleném a provozním zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

otevřené řízení podle článku 71 legislativního nařízení č. 36/2023, ve znění pozdějších předpisů, a ii) o zadání služby nepřetržité přepravy a využití/recyklace pevného komunálního odpadu EER 20.01.08 (biologicky rozložitelný odpad z kuchyní a jídelen) ve schváleném a provozním zařízení

  • Zveřejněno
    11/08/2025
  • Lhůta
    24/09/2025
  • Otevírání nabídek
    24/09/2025
  • Udělení zakázky
    21/01/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Agno Chiampo Ambiente S.r.l.
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITH32 Vicenza
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90511200 Sběr odpadu z domácností
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,678,860.99 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,143,755.80 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Nepřetržitá přeprava a využití/recyklace pevného komunálního odpadu EER 20.01.08 (biologicky rozložitelný odpad z kuchyní a jídelen) ve schváleném a provozním zařízení

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.sintel.regione.lombardia.it
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.sintel.regione.lombardia.it
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/09/2025 09:10
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: minor prezzo
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
2,678,860.99 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,143,755.80 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: S.E.S.A. S.P.A.
Poštovní adresa:
Obec: ESTE
PSČ: 35042
Země:
Úřední název: MONTELLO S.P.A.
Poštovní adresa:
Obec: MONTELLO
PSČ: 24060
Země:
Úřední název: FERTITALIA S.R.L.
Poštovní adresa:
Obec: LEGNAGO
PSČ: 37045
Země:
Úřední název: ERREDIERRE SERVIZI S.N.C.
Poštovní adresa:
Obec: ASIAGO
PSČ: 36012
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.