Publications Office of the EU
Nizozemsko-Assen: Vybavení pro výuku - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Assen: Vybavení pro výuku

  • Zveřejněno
    30/01/2018
  • Lhůta
    08/03/2018
  • Otevírání nabídek
    08/03/2018
  • Udělení zakázky
    01/05/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Stichting Plateau Integrale Kindcentra Assen
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39162100 Vybavení pro výuku
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
290,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Číslo nabídky
00805
Popis

De afgelopen vier (4) jaar bedroeg de totale omzetwaarde van Lesmethoden en gebruiksmaterialen van Opdrachtgever gemiddeld ongeveer 290 000,00 EUR exclusief BTW per jaar. Eerdergenoemd bedrag dient ter indicatie en biedt geen enkele garantie voor de komende jaren.
Deze eerder genoemde indicatie van 290 000,00 EUR exclusief BTW is ongeveer als volgt uitgesplitst:
— Lesmethoden: 240 000,00 EUR,
— Kernassortiment gebruiksmaterialen: 20 000,00 EUR,
— Randassortiment gebruiksmaterialen: 20 000,00 EUR,
— Spel- en ontwikkelmateriaal: 10 000,00 EUR.
Eerdergenoemde bedragen dienen ter indicatie en bieden geen enkele garantie voor de komende jaren.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Stichting Plateau Integrale Kindcentra Assen
Národní registrační číslo: 292078231
Poštovní adresa: Laak 1
Obec: Assen
Kód NUTS: NL
PSČ: 9406HX
Země: NLD
Kontaktní osoba: Tim van der Zande
Hlavní adresa: http://www.plateau-assen.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/9f93315f274ac292647b91e0af81c97e
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/03/2018 12:15
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
290,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Heutink Primair Onderwijs B.V.
Poštovní adresa: Nijverheidsstraat 45
Obec: Rijssen
PSČ: 7461 AD
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.