Publications Office of the EU
Španělsko-Sagunto: Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Sagunto: Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů

  • Zveřejněno
    22/07/2022
  • Lhůta
    03/08/2022
  • Otevírání nabídek
    17/08/2022
  • Udělení zakázky
    11/11/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Departamento de Salud de Sagunto. Dirección Económica-gerencia
Místo plnění
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES523 Valencia / València
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
283,710.68 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
150,000.00 EUR
Číslo nabídky
473/2022
Popis

Redacción de proyecto y dirección de obra de ampliación de CS Puerto de Sagunto II

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Departamento de Salud de Sagunto. Dirección Económica-gerencia
Národní registrační číslo: S4611001A
Poštovní adresa: Avda. Ramón i Cajal, s/n
Obec: Sagunto
Kód NUTS: ES523
PSČ: 46520
Země: ESP
Kontaktní osoba: Departamento de Salud de Sagunto. Dirección Económica-gerencia
Hlavní adresa: https://contrataciondelestado.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/08/2022 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
283,710.68 EUR
Konečná hodnota zakázky
150,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Vetges Tu i Mediterrània SLP
Poštovní adresa: Carrer del Pintor Gisbert, 13,
Obec: VALENCIA
PSČ: 46016
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.