Publications Office of the EU
Německo-Heppenheim: Architektonické a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Heppenheim: Architektonické a související služby

  • Zveřejněno
    04/02/2014
  • Lhůta
    04/03/2014
  • Udělení zakázky
    13/06/2014
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Kreiskrankenhaus Bergstraße gemeinnützige GmbH, eine Einrichtung des Universitätsklinikums Heidelberg
Místo plnění
NUTS code: DE715 Bergstraße
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71200000 Architektonické a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
26,500,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
001 2014
Popis

Gegenstand des Auftrags sind die Grundleistungen nach HOAI § 34 Architektenleistungen Objektplanung für Gebäude und Innenräume, Leistungsphasen 1-2 für die Gesamtsanierung des Krankenhausgebäudes Bauabschnitte 1 bis 3, Leistungsphasen 3 - 9 für den Bauabschnitt 1. Es ist eine stufenweise Beauftragung der Bauabschnitte vorgesehen.
Es handelt sich um eine Fördermaßnahme des Landes Hessen, der Förderantrag für den Bauabschnitt 1 soll Mitte des Jahres 2014 gestellt werden.
Der Bauherr beabsichtigt die Generalsanierung des bestehenden Krankenhausgebäudes gemäß der genehmigten Zielplanung in Bauabschnitten mit Anbauten und Umbaumaßnahmen.
Gegenstand des Bauabschnitts 1 sind:
In der Bauphase 1 die Neuerrichtung der OP-Abteilung mit Zentralsterilisation und Intensivstation sowie als Vorabmaßnahmen Umbau der Verwaltungsräume im EG für den Arztdienst, Umbau von Lagerflächen für die Verwaltung, Umbau der Werkstätten im EG für das Labor.
In der Bauphase 2 Intermediate Care, Stroke Unit, Chest Pain Unit und Aufnahmestation.
Der Bauabschnitt 2 umfasst die Notaufnahme, Trennung der elektiven Aufnahme, die Endoskopie, Entbindungsabteilung und Arztdienst.
Der Bauabschnitt 3 beinhaltet die Modernisierung und Umbau der Stationsbereiche.
Die Ausführung von Anbauten und Umbaumaßnahmen wird in zeitlich aufeinanderfolgenden Abschnitten erfolgen.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
26,500,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: FAAG TECHNIK GmbH
Poštovní adresa: Gutleutstrasse 40
Obec: Frankfurt am Main
PSČ: 60329
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.