Publications Office of the EU
Francie-Lyon: Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Lyon: Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby

  • Zveřejněno
    12/10/2020
  • Lhůta
    09/11/2020
  • Otevírání nabídek
    10/11/2020
  • Udělení zakázky
    29/12/2020
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
CHU Lyon
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK26 Rhône
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90000000 Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
800,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
917,878.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
T21_4100_MF
Popis

Accord-cadre no T21_4100 prestations de curage, vidange et débouchage des divers établissements des hospices civils de Lyon (agglomération lyonnaise et département du var), du GHT Rhône centre et du GCS blanchisserie.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=647783&orgAcronyme=x7c
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/11/2020 08:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.