Publications Office of the EU
Rumunsko-Brașov: Antineoplastika - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Brașov: Antineoplastika

  • Udělení zakázky
    29/01/2019
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Spitalul Clinic Județean de Urgență Brașov
Místo plnění
NUTS code: RO122 Braşov
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO122 Braşov
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33652100 Antineoplastika
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
421,182.30
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
408,842.70 RON
Číslo nabídky
438411720194
Popis

Acord-cadru de furnizare medicamente Program Oncologie.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
421,182.30
Konečná hodnota zakázky
408,842.70 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: Roche România
Poštovní adresa: Piața Presei Libere nr. 3–5
Obec: București
PSČ: 020335
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.