Publications Office of the EU
Španělsko-Moguer: Úklid v ubytovacích zařízeních, stavební úklid a čištění oken - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Moguer: Úklid v ubytovacích zařízeních, stavební úklid a čištění oken

  • Zveřejněno
    07/10/2022
  • Lhůta
    02/11/2022
  • Otevírání nabídek
    03/11/2022
  • Udělení zakázky
    08/03/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Alcaldía del Ayuntamiento de Moguer
Místo plnění
NUTS code: ES615 Huelva
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES615 Huelva
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90911000 Úklid v ubytovacích zařízeních, stavební úklid a čištění oken
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,380,165.29 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
904,517.12 EUR
Číslo nabídky
LIMPIEZA DE EDIFICIOS MUNICIPALES
Popis

La ejecución del servicio de limpieza ordinaria de los edificios y dependencias municipales que se relacionan y detallan en el Pliego de prescripciones técnicas.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Alcaldía del Ayuntamiento de Moguer
Národní registrační číslo: P2105000J
Poštovní adresa: Plaza del Cabildo, 1
Obec: Moguer
Kód NUTS: ES615
PSČ: 21800
Země: ESP
Kontaktní osoba: Alcaldía del Ayuntamiento de Moguer
Hlavní adresa: http://www.aytomoguer.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/11/2022 12:15
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,380,165.29 EUR
Konečná hodnota zakázky
904,517.12 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SACYR FACILITIES, S.A.
Poštovní adresa: Condesa de Venadito, 7
Obec: Madrid
PSČ: 28027
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.