Publications Office of the EU
Španělsko-Valladolid: Stavební úklid - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Valladolid: Stavební úklid

  • Zveřejněno
    01/12/2016
  • Lhůta
    09/01/2017
  • Otevírání nabídek
    03/02/2017
  • Udělení zakázky
    29/03/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Sociedad Provincial de Desarrollo de Valladolid, S.A. (Sodeva)
Místo plnění
NUTS code: ES418 Valladolid
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90911200 Stavební úklid
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
507,736.64 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
272,716.49 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
8
Číslo nabídky
ADMON.08/2016
Popis

Prestación del servicio de limpieza de diversos centros gestionados por la Sociedad Provincial de Desarrollo de Valladolid, S.A.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/02/2017 12:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.