Publications Office of the EU
E-Madrid: Vývoj programového vybavení na zakázku - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Madrid: Vývoj programového vybavení na zakázku

  • Zveřejněno
    30/11/2011
  • Lhůta
    12/01/2012
  • Otevírání nabídek
    09/02/2012
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Instituto Nacional de Estadística INE
Místo plnění
NUTS code: ES España
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72230000 Vývoj programového vybavení na zakázku
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,845,762.71 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
01001740063N
Popis

Servicios de asistencia técnica para el análisis y programación del desarrollo de nuevos sistemas y el mantenimiento de los sistemas informáticos Internet/Intranet de la Subdirección General de Tecnologías de la Información y las Comunicaciones del INE, y de los elementos software adicionales que permitan la ejecución de los mismos.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Registro General del INE
Poštovní adresa: Estebanez Calderon, 2
Obec: Madrid
PSČ: 28020
Země: ESP
Nabídky lze podat
Not specified
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/02/2012 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not specified
Odhadovaná hodnota
1,845,762.71 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.