Publications Office of the EU
GGS Merkstein střešní práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

GGS Merkstein střešní práce

  • Zveřejněno
    03/05/2024
  • Lhůta
    12/06/2024
  • Otevírání nabídek
    12/06/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Herzogenrath
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA2D Städteregion Aachen
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45261210 Pokládka střešních krytin
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
464,444.26 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2024.04.A60.005
Popis

Střešní práce

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YYXY8RM
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YYXY8RM
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/06/2024 10:00
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
464,444.26 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.