Publications Office of the EU
BG-Sofie: Počítače - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

BG-Sofie: Počítače

  • Oznámení výsledků
    02/03/2012
  • Zveřejněno
    04/10/2012
  • Lhůta
    25/10/2012
  • Otevírání nabídek
    26/10/2012
  • Udělení zakázky
    13/11/2012
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Министерство на регионалното развитие и благоустройството.
Místo plnění
NUTS code: BG411 София (столица)
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30200000 Počítače
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
477,820.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
461,549.00 BGN
Počet částí
4
Číslo nabídky
09-12-124
Popis

Доставка на IT оборудване за нуждите на Министерство на регионалното развитие и благоустройството с четири обособени позиции: Обособена позиция №1 – Доставка на харзуер и системен софтуер за нуждите на МРРБ; Обособена позиция №2 – Доставка на специализирано компютърно оборудване за ГД „ГРАО“; Обособена позиция №3 – Доставка на IT оборудване за нуждите на ГД „УТС“; Обособена позиция №4 – Доставка на цветен мрежови пронтер за нуждите на дирекция „Концесии“. Доставката на IT оборудване за нуждите на МРРБ е по технически спецификации и изисквания на възложителя, приложени в настоящата документация.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/10/2012 11:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.