Publications Office of the EU
Výzva k předkládání projektů 2023 BIS kategorie 1-A: Zakázka na podporu prací na bytovém domě o 20 až 50 bytech dle dohody (neznečištěná půda) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Výzva k předkládání projektů 2023 BIS kategorie 1-A: Zakázka na podporu prací na bytovém domě o 20 až 50 bytech dle dohody (neznečištěná půda)

  • Zveřejněno
    13/12/2023
  • Lhůta
    22/01/2024
  • Udělení zakázky
    26/12/2025
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
citydev
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
12,564,987.00 EUR
Číslo nabídky
citydev-2023-320510258-1Abis
Popis

Veřejná zakázka na podporu stavebních prací, jejímž předmětem je: Výstavba nebo vytvoření nabytých obydlí v rámci nové nebo renovované budovy a jejich prodej za dohodnutou cenu. Neznečištěná půda: Kategorie 1 a kategorie 2 na základě norem pro použití v oblastech stanovišť v regionu hlavního města Bruselu, jakož i na půdě nezahrnuté do inventarizace stavu půdy

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/c54478e0-5295-4405-925e-433306e11ad3/general
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/c54478e0-5295-4405-925e-433306e11ad3/general
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Financieel criterium (40 punten) : De analyse van het financiële criterium betreft alle gegevens van de financiële en programmatische tabel. De offertes zullen worden geanalyseerd op basis van de gemiddelde realisatiesubsidie per bewoonbare m² geconventioneerde woning (exclusief terrassen) zoals blijkt uit het financiële plan. De maximale gemiddelde referentieverkoopprijs wordt in dit bestek bepaald op 1710 euro per bewoonbare m². De oorspronkelijke subsidie waarvan hierboven sprake mag niet lager dan 1057 en niet hoger dan 1528 euro per bewoonbare m² liggen, anders wordt de offerte als onaanvaardbaar beschouwd. Onder bewoonbare m² wordt verstaan: zie glossarium citydev.brussels. Onder subsidie wordt verstaan: “het verschil van de totale kostprijs, zoals gesteld in de financiële en programmatische tabel, en het geraamde bedrag van de opbrengsten”. Een lineair eerstegraadsmodel van het type: Y1= α1x1+ β1 waarin α1= --0,042477; β1= 84,911363 zal worden toegepast om de punten te bepalen. Variabele Y1komt overeen met de punten tussen 40 en 20 als x1tussen 1057 en 1528 euro/m² ligt. Variabele x1komt overeen met de verhouding tussen de oorspronkelijke subsidie en de bewoonbare bovengrondse oppervlakte.
Váha (procenta, přesně) : 2
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Kwaliteitscriterium (60 punten) : Technische duurzaamheid (15 punten) De analyse gebeurt op basis van het bijgevoegde technischeduurzaamheidsformulierzoals ingevuld door de inschrijver. Stedelijkheid (25 punten) De analyse gebeurt op basis van de architecturale, sociale en landschapskwaliteit van het project (in voorkomend geval met inbegrip van de openbare ruimten). De hoofddoelstelling is dat er een project wordt gerealiseerd dat een meerwaarde biedt voor zijn omgeving. Voor de analyse worden onder meer deze elementen beoordeeld: de ligging van het project, met een voorkeur voor wijken waar te weinig in woningbouw wordt geïnvesteerd (art. 2 van het besluit van 26.09.2013 -20 %); het voorgestelde programma met sociale gemengdheid en bij voorkeur met een diversiteit aan bestemmingen (art. 2 van het besluit van 26.09.2013 -20 %); de integratie van het project in zijn omgeving, de volumes van het project, de gevels, de materialenkeuze, de integratie van andere functies dan de woonfunctie in de gebouwen en activering van de openbare ruimten en –in het algemeen –de collectieve buitenruimten, het ontwerp van de openbare buitenruimten en de landschapskwaliteiten van het project (60 %). Bewoonbaarheid (20 punten) De analyse gebeurt op basis van de kwaliteit van de binnen-en buitenruimten die bestemd zijn voor de bewoners/gebruikers. De hoofddoelstelling is dat hun levenskwaliteit verzekerd is. Voor de analyse worden onder meer deze elementen beoordeeld: de functionaliteit en het comfort van de ruimten (configuratie, beheer van de circulatieruimten, toegankelijkheid, integratie van de technische elementen, oppervlakten, daglicht, beheer van overlast –80 %); het voorstel en het ontwerp van ruimten die sociale relaties in het project helpen ontstaan (20 %).
Váha (procenta, přesně) : 3
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
12,564,987.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Louis De Waele Immo
Poštovní adresa:
Obec: chaussée de la Hulpe 185 , Bruxelles
PSČ: 1170
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.