Publications Office of the EU
E-La Coruña: Opravy a údržba zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

E-La Coruña: Opravy a údržba zařízení

  • Zveřejněno
    17/11/2011
  • Lhůta
    26/12/2011
  • Udělení zakázky
    09/03/2012
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Diputación Provincial de A Coruña
Místo plnění
NUTS code: ES111 A Coruña
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45259000 Opravy a údržba zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
108,895.76 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
347,813.04 EUR
Číslo nabídky
7815/2011
Popis

Servicios de mantenimiento de las instalaciones de calefacción, agua caliente sanitaria, frio, glp gas natural, aire acondicionado y ventilación de los edificios de la Diputación Provincial de A Coruña.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
108,895.76 EUR
Konečná hodnota zakázky
347,813.04 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Misturas Obras e Proxecto, S.A.
Poštovní adresa: Camiño da Cima, 24 Baixo
Obec: Ourense
PSČ: 32004
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.