Publications Office of the EU
Polsko-Łódź: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Łódź: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky

  • Zveřejněno
    22/02/2014
  • Lhůta
    02/04/2014
  • Otevírání nabídek
    02/04/2014
  • Udělení zakázky
    29/09/2014
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
WSS im. M. Kopernika w Łodzi
Místo plnění
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,671,202.80 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,591,593.84 PLN
Číslo nabídky
25/ZP/14
Popis

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy produktów farmaceutycznych – Azacitidine.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/04/2014 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,671,202.80 PLN
Konečná hodnota zakázky
1,591,593.84 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Komtur Polska Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Puławska 405a
Obec: Warszawa
PSČ: 02-801
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.