Publications Office of the EU
Španělsko-Palma: Pojištění motorových vozidel - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Palma: Pojištění motorových vozidel

  • Zveřejněno
    23/06/2018
  • Lhůta
    20/07/2018
  • Otevírání nabídek
    06/08/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Místo plnění
NUTS code: ES53 Illes Balears
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES53 Illes Balears
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66514110 Pojištění motorových vozidel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
837,568.75 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
CC 1/2018 AM
Popis

Contratación centralizada del servicio de seguros de vehículos del parque móvil de la Comunidad Autónoma de les Illes Balears y de su sector público instrumental.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Národní registrační číslo: S0711001H
Poštovní adresa: C/ Palau Reial, 17
Obec: Palma
Kód NUTS: ES53
PSČ: 07001
Země: ESP
Kontaktní osoba: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Hlavní adresa: http://www.caib.es/sites/M12060709170917137027/ca/informacio_general-50301/?campa=yes
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/08/2018 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
837,568.75 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.