Publications Office of the EU
Německo-Osnabrück: Stavební zámečnictví a stavební truhlářské práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Osnabrück: Stavební zámečnictví a stavební truhlářské práce

  • Zveřejněno
    11/03/2019
  • Lhůta
    15/04/2019
  • Otevírání nabídek
    15/04/2019
  • Udělení zakázky
    28/05/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Niels-Stensen-Kliniken, Marienhospital Osnabrück
Místo plnění
NUTS code: DE944 Osnabrück, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE944 Osnabrück, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45420000 Stavební zámečnictví a stavební truhlářské práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
100,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
66,000.00 EUR
Číslo nabídky
2015/10 HM20
Popis

Bauteil: C3 – Interdisziplinär
Rammschutz nicht brennbar mit Eck-Aluprofil:
ca. 55 m2
Rückwände mit Eck-Aluprofil in Patientenzimmern:
ca. 90 m2
Wandschutzplatten:
ca. 15 m2
Handlauf aus Buche mit Endkrümmlingen:
Ca. 35 m
Bauteil K5 Kreissaal – K6 Kreissaaltechnik:
Rammschutz nicht brennbar mit Eck-Aluprofil:
ca. 40 m2
Rückwände mit Eck-Aluprofil in Patientenzimmern:
ca. 60 m2
Wandschutzplatten:
ca. 30 m2
Handlauf aus Buche mit Endkrümmlingen:
Ca. 60 m
Bauteil: A5 – Wöchnerinnen
Rammschutz nicht brennbar mit Eck-Aluprofil:
ca. 35 m2
Rückwände mit Eck-Aluprofil in Patientenzimmern:
ca. 70 m2
Wandschutzplatten:
ca. 30 m2
Handlauf aus Buche mit Endkrümmlingen:
Ca. 60 m
Bauteil: C5 – Wöchnerinnen (Optional)
Rammschutz nicht brennbar mit Eck-Aluprofil:
ca. 45 m2
Rückwände mit Eck-Aluprofil in Patientenzimmern:
ca. 65 m2
Wandschutzplatten:
ca. 25 m2
Handlauf aus Buche mit Endkrümmlingen:
Ca. 30 m.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Niels-Stensen-Kliniken, Marienhospital Osnabrück
Poštovní adresa: Bischofsstraße 1
Obec: Osnabrück
Kód NUTS: DE944
PSČ: 49074
Země: DEU
Hlavní adresa: www.Niels-Stensen-Kliniken.de
Elektronicky:
http://www.bi-medien.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/04/2019 11:30
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
100,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
66,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Tischlerei Sandra Hehmann
Poštovní adresa:
Obec: Altenhagen am Teutoburger Wald
PSČ: 49170
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.