Publications Office of the EU
Polsko-Gdaňsk: Radioaktivní isotopy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Gdaňsk: Radioaktivní isotopy

  • Zveřejněno
    16/01/2023
  • Lhůta
    24/02/2023
  • Udělení zakázky
    04/04/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Místo plnění
NUTS code: PL634 Gdański
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL634 Gdański
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09344000 Radioaktivní isotopy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,048,415.40 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
8
Číslo nabídky
6/PN/2023
Popis

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów scyntygraficznych oraz radiofarmaceutyków dla UCK, o parametrach, w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 4 do SWZ.
2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze Pakiety wskazane w załączniku nr 4 do SWZ Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość Pakietów.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Národní registrační číslo: 9570730409
Poštovní adresa: ul. Dębinki 7
Obec: Gdańsk
Kód NUTS: PL634
PSČ: 80-952
Země: POL
Kontaktní osoba: Marta Kubera
Hlavní adresa: https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.