Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Různé léčivé přípravky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Různé léčivé přípravky

  • Zveřejněno
    03/07/2012
  • Lhůta
    13/08/2012
  • Otevírání nabídek
    14/08/2012
  • Udělení zakázky
    01/10/2012
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Unitatea Militara 0521 Bucuresti
Místo plnění
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33690000 Různé léčivé přípravky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
457,810.70 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,905,081.10 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
213
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Atribuirea acordului cadru, in vederea incheierii de contracte subsecvente de furnizare medicamente de uz uman.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/08/2012 12:00
Místo plnění
Kód CPV

33690000 - Různé léčivé přípravky

33600000 - Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky

33675000 - Antihistaminika pro systémové užití

33621300 - Antianemika

33621100 - Antitrombotika

33642200 - Kortikosteroidy pro systémové použití

33642000 - Systémové hormonální přípravky kromě pohlavních hormonů

33661000 - Léčivé přípravky pro centrální nervový systém

33613000 - Laxancia

33622700 - Blokátory kalciového kanálu

33692210 - Prenatální výživné roztoky

33615100 - Insulin

33617000 - Náhrady minerálních prvků

33651000 - Antiinfektiva pro systémové užití a očkovací látky

33622500 - Antihemoroidika pro vnější použití

33620000 - Léčivé přípravky pro krev, krvetvorné orgány a kardiovaskulární systém

33622300 - Diuretika

33661500 - Psycholeptika

33622100 - Kardiaka

33661300 - Antiepileptika

33661100 - Anestetika

33662000 - Léčivé přípravky pro smyslové orgány

33692700 - Roztoky s glukosou

33610000 - Léčivé přípravky pro zažívací trakt a metabolismus

33614000 - Antidiarrhoika, intestinální antiinfektiva

33673000 - Léčivé přípravky pro onemocnění spojená s obstrukcí dýchacích cest

33631400 - Antibiotika a chemoterapeutika k užití v dermatologii

33730000 - Prostředky péče o oči a korekční čočky

33631600 - Antiseptika, dezinficiencia

33621400 - Náhrady plazmy a perfúzní roztoky

33621200 - Antihemorrhagika

33621000 - Léčivé přípravky pro krev a krvetvorné orgány

33640000 - Léčivé přípravky pro urogenitální systém a hormony

33611000 - Antacida

33622800 - Látky ovlivňující renin-angiotensinový systém

33622600 - Beta blokátory

33632100 - Antirevmatika a protizánětlivé léky

33693000 - Jiné terapeutické přípravky

33632300 - Antiuratika

33670000 - Léčivé přípravky pro respirační systém

33651100 - Antibakteriální látky pro systémové použití

33674000 - Léky při kašli a nachlazení

33622400 - Vasoprotektiva

33661600 - Psychoanaleptika

33622200 - Antihypertenziva

33661400 - Antiparkinsonika

33622000 - Léčivé přípravky pro kardiovaskulární systém

33661200 - Analgetika

33612000 - Léčivé přípravky pro funkční poruchy zažívacího traktu

33662100 - Oftalmologika

33696800 - Kontrastní látky pro rentgenová vyšetření

33692000 - Léčivé roztoky

33616000 - Vitaminy

33652100 - Antineoplastika

33692400 - Perfusní roztoky

Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.