Publications Office of the EU
Pořízení služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na dobu 36 měsíců – tři roky od roku 2026 do roku 2028. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Pořízení služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na dobu 36 měsíců – tři roky od roku 2026 do roku 2028.

  • Zveřejněno
    05/03/2026
  • Lhůta
    19/03/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Direção-Geral de Alimentação e Veterinária
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85000000 Zdravotní a sociální péče
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
239,250.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Procedimento 696/25 CPI 2025
Popis

Pořízení služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na dobu 36 měsíců – tři roky od roku 2026 do roku 2028.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.anogov.com/op-dgav/faces/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.anogov.com/op-dgav/faces/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Preço
Odhadovaná hodnota
239,250.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.