Publications Office of the EU
Francie-Annecy: Pokládka podlah a podlahových krytin - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Annecy: Pokládka podlah a podlahových krytin

  • Udělení zakázky
    18/06/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ville d'Annecy
Místo plnění
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45432100 Pokládka podlah a podlahových krytin
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
48,688.59 EUR
Číslo nabídky
20at-Cp-0221-X
Popis

Rénovation du sol sportif multi-activités au gymnase des Pommaries à Annecy-le-Vieux.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
48,688.59 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ST Groupe
Poštovní adresa: ZAC Pioch Lyon
Obec: Boisseron
PSČ: 34160
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.