Publications Office of the EU
Münster, přestavba York, výstavba základní školy se sportovní halou; parkety - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Münster, přestavba York, výstavba základní školy se sportovní halou; parkety

  • Zveřejněno
    09/09/2024
  • Lhůta
    30/09/2024
  • Otevírání nabídek
    30/09/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45432113 Pokládka parket
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
ZV24-123
Popis

NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH odpovídá za přestavbu kasáren York a Oxford jako správci města Münster. Objednávka je podána jménem NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH a jménem města Münster. Klient NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH má v úmyslu - správce města Münster - provést výstavbu čtyřchodové základní školy včetně dvouchodové sportovní haly na bývalém kasárenském areálu York v Münster Gremmendorf. Na místě bývalých leteckých zpravodajských kasáren se staví asi 1800 nových bytových jednotek na ploše kolem 50 hektarů. Zároveň je na místě plánováno mnoho zařízení sociální infrastruktury.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YM3Y1VD9E6QX
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YM3Y1VD9E6QX
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/09/2024 10:00
Způsob zadání zakázky
Preis
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.