Publications Office of the EU
Francie-Fondettes: Balík programů pro měření a zúčtování pracovní doby a lidských zdrojů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Fondettes: Balík programů pro měření a zúčtování pracovní doby a lidských zdrojů

  • Zveřejněno
    26/07/2018
  • Lhůta
    24/09/2018
  • Udělení zakázky
    12/03/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SDIS 37
Místo plnění
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
48450000 Balík programů pro měření a zúčtování pracovní doby a lidských zdrojů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
335,703.04 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
2018/10
Popis

La fourniture de la solution ainsi que les prestations d'installation et de mise en œuvre, la garantie d'1 an à l'issue de l'admission définitive de la solution, une maintenance corrective et évolutive, technologique et réglementaire.

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.marches-publics.info/acheteur/sdis37/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.