Publications Office of the EU
Poskytování ochranných oděvů pro strukturální požární zásahy Hasičského záchranného sboru - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Poskytování ochranných oděvů pro strukturální požární zásahy Hasičského záchranného sboru

  • Zveřejněno
    15/04/2024
  • Lhůta
    10/05/2024
  • Otevírání nabídek
    17/06/2024
  • Udělení zakázky
    19/06/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Diputación Foral de Gipuzkoa - Departamento de Gobernanza
Místo plnění
NUTS code: ES212 Gipuzkoa
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
18000000 Oděvy, obuv, brašnářské výrobky a doplňky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
702,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
632,000.00 EUR
Číslo nabídky
X24003
Popis

Poskytování ochranných oděvů pro strukturální požární zásahy Hasičského záchranného sboru

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/06/2024 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Confort o bienestar térmico
Odhadovaná hodnota
702,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
632,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: PRODUCTOS Y MANGUERAS ESPECIALES S A
Poštovní adresa:
Obec: Santo Domingo de la Calzada
PSČ: 26250
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.