Publications Office of the EU
Francie-Albert: Architektonické a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Francie-Albert: Architektonické a související služby

  • Zveřejněno
    10/05/2023
  • Lhůta
    15/06/2023
  • Udělení zakázky
    07/11/2023
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
com de communes du pays du coquelicot
Místo plnění
NUTS code: FRE11 Nord
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRE23 Somme
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71200000 Architektonické a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
20,000.00 EUR
Číslo nabídky
S-2023-10
Popis

projektové řízení pro vytvoření sídla společenství obcí Pays du Coquelicot

Metoda podání
Elektronicky:
https://marchespublics596280.fr
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Other
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
20,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: groupement Bplusb architectures / nortec ingenierie / kietudes / qualivia ingenierie / eacm
Poštovní adresa: 60 rue Sainte Catherine
Obec: Lille
PSČ: 59800
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.