Publications Office of the EU
Campus Crafts – Lešení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Campus Crafts – Lešení

  • Zveřejněno
    21/02/2024
  • Lhůta
    18/03/2024
  • Otevírání nabídek
    18/03/2024
  • Udělení zakázky
    03/05/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Handwerkskammer Halle (Saale)
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45262100 Lešenářské práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
324,422.38 EUR
Číslo nabídky
300.23
Popis

Lešení

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.evergabe.de
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://www.evergabe.de
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/03/2024 13:00
Způsob zadání zakázky
Preis
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
324,422.38 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: XERVON GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Böhlen
PSČ: 04564
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.