Publications Office of the EU
Francie-Sevran: Školní nábytek - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Sevran: Školní nábytek

  • Zveřejněno
    14/01/2017
  • Lhůta
    01/03/2017
  • Zrušeno
    06/10/2017
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Commune de Sevran
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39160000 Školní nábytek
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
390,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
17-1934
Popis

Fourniture, livraison et installation de mobilier et matériel éducatif.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Commune de Sevran
Poštovní adresa: 28 avenue du Général Leclerc
Obec: Sevran
Kód NUTS: FR106
PSČ: 93270
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.ville-sevran.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/03/2017 14:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.