Publications Office of the EU
Itálie-Castellammare di Stabia: Inkasní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Castellammare di Stabia: Inkasní služby

  • Zveřejněno
    09/09/2022
  • Lhůta
    29/10/2022
  • Otevírání nabídek
    31/10/2022
  • Udělení zakázky
    17/01/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Comune di Castellammare di Stabia
Místo plnění
NUTS code: ITF33 Napoli
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITF33 Napoli
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79940000 Inkasní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
7,500,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,195,649.29 EUR
Číslo nabídky
CIG: 9383328738
Popis

Servizio di gestione, accertamento e riscossione, ordinaria e coattiva delle entrate tributarie ed extratributarie e di tutti i servizi connessi e complementari per la durata di 5 anni.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Comune di Castellammare di Stabia
Poštovní adresa: Piazza Giovanni XXIII, n.13, Castellammare di Stabia (NA)
Obec: Castellammare di Stabia
Kód NUTS: ITF33
PSČ: 80053
Země: ITA
Hlavní adresa: http://www.comune.castellammare-di-stabia.napoli.it
Elektronicky:
https://serviziweb.comunestabia.it/kweb/at/castellammaredistabia/5077-bandi-di-gara-e-contratti
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/10/2022 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
7,500,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
4,195,649.29 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: MUNICIPIA S.p.A.
Poštovní adresa:
Obec: Trento
PSČ:
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.