Publications Office of the EU
Francie-Chambéry: Opravy a údržba technických stavebních zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Chambéry: Opravy a údržba technických stavebních zařízení

  • Zveřejněno
    06/06/2019
  • Lhůta
    05/07/2019
  • Otevírání nabídek
    08/07/2019
  • Udělení zakázky
    16/08/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
OPAC de la Savoie
Místo plnění
NUTS code: FRK27 Savoie
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK27 Savoie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50700000 Opravy a údržba technických stavebních zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,100,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,100,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
5
Číslo nabídky
19046ser01
Popis

Entretien des installations individuelles de chauffage du patrimoine de l'OPAC de la Savoie — Accord-cadre à bons de commande.

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.opac-savoie.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/07/2019 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.