Publications Office of the EU
Verzekering wagenpark GGD BZO 2025 ev - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Verzekering wagenpark GGD BZO 2025 ev

  • Zveřejněno
    21/10/2024
  • Lhůta
    22/11/2024
  • Otevírání nabídek
    23/11/2024
  • Udělení zakázky
    01/01/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
GGD Brabant-Zuidoost
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL414 Zuidoost-Noord-Brabant
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66514110 Pojištění motorových vozidel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,225,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
BIZOB-2022-NT -YOO-00450
Popis

De overeenkomst bestaat uit de volgende verzekeringsonderdelen: 1. Wettelijke aansprakelijkheid: Wettelijk minimum van toepassing, materiële schade € 1.000.000,00 en letselschade € 5.000.000,00 2. Casco: eigen risico € 2.000,00 per gebeurtenis 3. Ruitschade: bij ruit reparatie geen eigen risico, bij ruit vervanging € 75,00 eigen risico 4. Ongevallen inzittenden: overlijden € 15.000,00 en blijvende invaliditeit € 30.000,00 5. Schade Inzittenden 6. Rechtsbijstand 7. WA Uitgebreid (aanrijdingschade) De af te sluiten verzekering heeft betrekking op het wagenpark van de GGD BZO voor de afdeling ambulancezorg en facilitair.

Metoda podání
Elektronicky:
https://s2c.mercell.com/today/115502
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://s2c.mercell.com/today/115502
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/11/2024 00:00
Způsob zadání zakázky
Inschrijfbiljet
Odhadovaná hodnota
1,225,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Achmea Schadeverzekeringen N.V.
Poštovní adresa:
Obec: Apeldoorn
PSČ: 7333NP
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.