Publications Office of the EU
Německo-Baden-Baden: Počítače - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Baden-Baden: Počítače

  • Zveřejněno
    12/05/2021
  • Lhůta
    07/06/2021
  • Otevírání nabídek
    08/06/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Südwestrundfunk
Místo plnění
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30200000 Počítače
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,200,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
EU-I/T 1/2021
Popis

Die öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstalten sind zur Erfüllung ihrer Aufgaben auf eine leistungsfähige und funktionierende IT-Infrastruktur im Sendungs- und Produktionsbereich zwingend angewiesen. Hierzu gehören auch Industrierechner im 19“ Format, die überwiegend für den direkten Einbau in die Sende- und Produktionsstudios bzw. über KVM-Lösungen in zentrale Geräteräume der einzelnen Rundfunkanstalten aber auch für andere Aufgaben vorgesehen sind. Die Industrierechner 19“ befinden sich im 24/7-Dauereinsatz und stellen sende- und produktionsrelevante Anwendungen bereit. Dieser Umstand erfordert ein hohes Maß an Zuverlässigkeit und Verfügbarkeit für die zu beschaffenden Industrierechner im 19“ Format.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Südwestrundfunk
Poštovní adresa: Einkauf IT/Technik, Hans-Bredow-Straße,
Obec: Baden-Baden
Kód NUTS: DE121
PSČ: 76530
Země: DEU
Hlavní adresa: www.swr.de
Elektronicky:
https://it-vergabe.eu/vergabe/angebot/44057d75571eb97c7b79658b8be291ec
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/06/2021 09:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,200,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.