Publications Office of the EU
Německo-Leopoldshöhe: Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Leopoldshöhe: Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství

  • Zveřejněno
    25/06/2021
  • Lhůta
    23/07/2021
  • Otevírání nabídek
    23/07/2021
  • Udělení zakázky
    07/09/2021
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gemeinde Leopoldshöhe über den Kreis Lippe - Der Landrat
Místo plnění
NUTS code: DEA45 Lippe
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA45 Lippe
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45200000 Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,603,216.36 EUR
Číslo nabídky
IKZ-113/2021
Popis

Die Gemeinde Leopoldshöhe beabsichtigt den Bau eines Multifunktionalen Neubaus an der Felix-Fechenbach-Gesamtschule in Leopoldshöhe. Gegenstand dieser Ausschreibung sind die erforderlichen Rohbauarbeiten

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/DD15D752-DB16-4743-AF62-55E4082CF89F
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/07/2021 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,603,216.36 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Hartmann Bau GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Borgentreich
PSČ: 34434
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.