Publications Office of the EU
Třídění a balení recyklovatelného odpadu z tříděného sběru - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Třídění a balení recyklovatelného odpadu z tříděného sběru

  • Zveřejněno
    30/09/2025
  • Lhůta
    31/10/2025
  • Udělení zakázky
    26/12/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Communauté de communes de la Dombes
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK21 Ain
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,200,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,056,170.00 EUR
Číslo nabídky
M202509
Popis

Třídění a balení recyklovatelného odpadu z tříděného sběru: - příjem a vážení odpadu z tříděného sběru (popelnice od dveří ke dveřím a odpadkové papírové koše), - třídění a balení vícemateriálového recyklovatelného odpadu z tříděného sběru od dveří ke dveřím (domácí obaly, potištěný papír a papír pro grafické účely), - třídění a balení potištěného papíru a papíru pro grafické účely (papíry, noviny, knihy, časopisy atd.) sebraného v odpadkových koších, - nakládání s odmítnutím třídění: třídění, balení, přeprava a zpracování, - organizace zásilek do odvětví určených Společenstvím obcí Dombes (CCD), - přeprava a využití toku kategorie 1.02

Metoda podání
Elektronicky:
https://marchespublics.ain.fr/entreprise/consultation/509095?orgAcronyme=ad_272
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://marchespublics.ain.fr/entreprise/consultation/509095?orgAcronyme=ad_272
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium: Prix des prestations
Typ: price
Popis: Prix des prestations
Váha (procenta, přesně) : 60.00
Kritérium: Valeur technique : 2.1- Organisation du tri et du conditionnement des déchets – 29 points 2.2- Moyens humains employés pour la réalisation du service – 5 points 2.3- Communication avec la Communauté de communes de la Dombes et modalités de suivi de l’exécution du service – 4 points 2.4- Certification – 2 points
Typ: quality
Popis: Valeur technique
Váha (procenta, přesně) : 40.00
Odhadovaná hodnota
1,200,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,056,170.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: PAPREC GRAND EST
Poštovní adresa:
Obec: CHASSIEU
PSČ: 69680
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.